www.vatanisguvenligi.com web sitesinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz:


Web sitemizde yer alan ürünleri sipariş ettiğinizde 3-5 iş günü içerisinde kargo şirketleri (hizmet koşullarına bağlı olarak) ile teslimat yapılır. 

Ürünlerin stok durumlarına göre teslimat zamanında aksaklık yaşanabilmektedir.

Sitemiz üzerinde yapılan alışverişlere (KDV) fiyata dahil DEĞİLDİR.

Tüm ürünlerimizde geçerli olmak üzeri ürünlerin sevk edilmesi (kargo ve ambar) ulaşım ücreti alıcı müşteriye aittir. Taşıma esnasında oluşabilecek tüm zararlardan firmamız sorumlu değildir.

Ürünlerin kargoya veya ambarı teslimi ile firmamızın sorumluluğu sona ermiş olur.

Sevk edilen ürünlerin taşıma esnasında zarar görmesinden (kaybolma, kırılma, deforme olması vb. gibi durumlarda) firmamız sorumlu değildir. Taşıyıcı firma ve müşteri sorumluluğundadır.


06.03.2011 tarih 27866 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren "Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin" 2. maddesinin 3/a nolu bendi gereği "Gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine ilişkin Mesafeli Sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır."


Teslimat ve iade ile ilgili tüm sorularınız için bilgi@vatanisguvenligi.com adresinden veya 0332 345 0 227 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Baskılı ürünler, basımı yapılmış ve onayı verilmiş ürünlerde iade yapılamamaktadır.

Alıcının isteğiyle kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler aide alınmamaktadır.

Ürün teslimi esnasında Kullanıcı belirtilen adreste bulunamaz ise sipariş edilen ürünler başka bir mekana teslim edilmeyecektir. Bu durumda üye kendinin bulunmadığı bir adrese sipariş aldırdığı için doğacak kanuni yükümlülükleri kabul etmek durumundadır.